Rak jelita grubego i przerzuty do prostaty a rokowania

Witam, Moj tato ma 61 lat i kilka miesiecy temu zostal zdiagnozowany ze zlosliwym rakiem jelita grubego z przerzutem do prostaty. Dokladna diagnoza brzmi: rak gruczolowy naciekajacy g2 zagiecia watrobowego okreznicy c18.3m-8140/3pT3NO naciekanie calej grubosci sciany jelita i okolicznej tkanki tluszczowej zajecie przestrzeni okolonerwowej i okolonaczyniowej zatory w naczyniach chlonnych. Chcialabym wiedziec jakie sa rokowania.Dodam ze tato jest po operacji usuniecia prawie calego jelita. thx

Rokowania są powazne, decydujące jest odpowiedz na to pytanie przez lekarza, który operował Pani Tatę, on moze ocenic radykalnosc operacji wskazanie do leczenia uzupełniającego