Ropień w okolicy pochwy

WItam.Prosze o informację w okolicy pochwy z boku pojawiło się zgrubienie z naciekiem ropnym,ropa w kolorze jasno zółtym , spróbowałam to wycisnąć wyszło więcej,nastepnego dnia rano tez trochę wyszło tej wydzieliny,nadal jest zgrubienie wyglaąda to jak syfek, promieniuje mi ból do nogi, proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa celem badania. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej radzić.