Promieniując ból klatki piersiowej

witam. mam 20 lat i od roku , choc bardzo rzadko odczuwam ból w klatce piersiowej promieniuje on do twarzy.. i trwa do pół godziny . towarzyszy mi tez dziwne zjawisko, gdy wstaje rano z łózka chwilowo nie widze na oczy..co moze mi dolegac?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być sporo. Proponuję udać się do swojego lekarza POZ, celem badania. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej radzić.