Ropna krostka na podniebieniu

Witam, dwa miesiące temu podczas jedzenia wyskoczyła mi ropna krostka na podniebieniu. Po kilku dniach zniknęła, ale systematycznie wraca na kolejne kilka dni. Nie boli, nie pęka, jedynie przeszkadza - jest dosyć wyczuwalna. Przepłukiwana septosanem, ale nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.

Witam!
Myślę,że powinna Pani to sprawdzić w gabinecie dentystycznym,gdyż zmiana na podniebieniu może mieć różne przyczyny... Jedną z nich może być problem w którymś z zębów... Proszę nie zwlekać! Pozdrawiam.