Ropna wydzielina z piersi po zakończeniu karmienia piersią

Witam mam pytanie od czasu zanikniecia pokarmu z piersi wycieka ropa niewiem co to może być a dodam też że ciężko mi złapać duży oddech ziewnąć często nie mogę chociaż chce a co do piersi na sutkach ma takie jakby strupki i bardzo suche

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.