Ropne krostki na ciele

witam. mam 22 lata i nigdy nie mialam tradziku,zawsze ladna cera. pryszcze nie raz mialam na miesiaczke. od dwoch miesiecy wyskakuja mi krostki ropne na dloniach, swedzace.. od pewnego czasu przeniosly sie na rece, a na twarzy mam mnustwo czerwonych krostek, szczegolnie czolo.. :( mam dermatologa na 10-tego czerwca dopiero. blagam pomozcie mi. te krosty z dnia na dzien wyskakuja, co raz gorsze, pojawiaja sie nawet na nogach pojedyncze i na dekoldzie.. blagam ratunku!!! :(

Nie da się tego zrobić bez oglądania i na odległość, trzeba pójść do dermatologa. Terminy na NFZ są długie, chociaż składki są płacone w terminie - tak nas władza kocha. Jedynym sposobem, żeby było szybciej, jest pójść prywatnie.