Ropne krosty na skórze głowy u 29-latka

Mam na głowie straszny bałagan chodzi mi o krosty ropne. Czasami mam ich mało ale teraz totalny wysyp skod i jak moge sobie poradzic z tym problemem. Smaruje głowe olejkami kokosowy i jeszcze takim antybakteryinym. Szapon tez mam koíacy i raz dziennie myje włosy mydłem antybakteryinymi i narazidm bez efektu.

Proszę o kontakt z dermatologiem. Opisywane przez Pana zmiany odpowiadają zapalaniu mieszków włosowych i wymagają leczenia farmakologicznego. Wątpię, aby stosowane przez Pana domowe sposoby przyniosły zadowalający efekt.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl