Ropne naloty na migdałkach

Witam, Od czterech dni mam ropne naloty na migdalkach. Gardlo bolalo tylko przez dwa dni, jedynie po prawej stronie. W tym momencie nie odczuwam zadnego bolu, nie mialam i nie mam goraczki, nie wystepuja tez zadne inne objawy choroby / przeziebienia. Martwia mnie jedynie te ropne naloty. Czy jest to normalne przy infekcjach gardla, gdy pojawiaja sie naloty, a nie wystepuje bol / goraczka? Jak to zwalczyc? Pozdrawiam.

Witam! Być może są to tylko czopy retencyjne na migdałkach (nie świadczące o chorobie). W przypadku anginy objawy powinny być silniej wyrażone. W razie wątpliwości proponuję wizytę u Lekarza Rodzinnego.