Ropne ogniska na skórze - co to może być?

Witam, mam problem ze skórą. Mam dwa punkty w ktorych jest ropa, krew i cos jak by bialego caly czas teraz, skora jak by poparzona. Nie przypomina to pryszczy wogole. Za prawym uchem i za lewym z tym ze za lewy i na lewym z tyłu. Plus co jakis czas wyskakuje mi cos na szyji, ramionach. Mieszkam w UK i juz dostalem jakies tabletki i krem ktore nie dzialaja. Jakie badanie stwierdzi co to jest i skad się bierze?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.