Poparzenia skóry spirytusem salicylowym

Witam, szukam pomocy mniej wiecej jakies 5 lat temu uzywalem spirytusu salicylowego i efektem przedobrzenia wysuszylem skore po dzis dzien od tych 5 lat mam problem z lojem/ nadprodukcja sebum skora nie wyglada brzydko kiedy sie na nia prosto patrzy, lecz z boku z profilu widac poparzone/ugotowane ze tak powiem tkanki skora nie jest elastyczna wyglada fatalnie z boku pod pewnym katem... leki kremy malo daja czy mozna skore jakos zregenerowac od srodka..? witaminy kolagen czy cos? dziekuje.

Witam,
by właściwie ocenić Pana problem ze skóra trzeba ją zobaczyć.
Sugeruję Panu konsultację u lekarza medycyny estetycznej, jest Pan w młodym wieku
a metod jest wiele. Począwszy od np mezoterapii po wykonanie zabiegu laserem CO2.