Ropne zapalenie stawu biodrowego u młodej osoby

Witam mam 18lat. W dzieciństwie chorowałem za ropne zapalenie stawu biodrowego lewego. Lecz mniej więcej w 2 lata temu zacząłem odczuwać bóle promieniujące o dziwo w prawym biodrze. Byłem u paru specjalistów. Miałem także dwa zdjęcia rentgenowskie (w odstępie paru miesięcy), lecz lekarze zalecali odpoczynek. Wydało mi się to dziwne tym bardziej że na jednym ze zdjęć (tym późniejszym) widać ubytek/ wyszczerbienie półkoliste w główce kości udowej lub panewce stawu biodrowego (nie bardzo się znam).

Witam serdecznie.
Poszczególne elementy układu ruchu są ze sobą wzajemnie powiązane, dlatego jeśli mamy do czynienia z dysfunkcją jednego stawu często dochodzi do kompensacyjnego przeciążania drugiego, co powoduje powstanie zmian również w pierwotnie zdrowym stawie. Proszę pozostać pod systematyczną kontrolą lekarza ortopedy i stosować się do jego zaleceń.