Rosół a uczulenie u 8-miesięcznego dziecka

witam czy po rosole moze wystapic alergia u niemowlaka?jesli tak to czy to oznacza ze ma alergie na cos?czy dla tego ze za wczesnie np.dostało rosolku?moja ma 8 mies.czy jesli przy karmieniu jadłam rosół i nic malej nie bylo to czy gdy dam jej rosól to może cos ją uczulic?

Piotr Pilarski

Można by uczulonym praktycznie na wszystko, na rosół również. Nie ma na to wpływu czas wprowadzenia rosołu do diety. Może uczulenie wystąpić ale w opisanym przypadku jest mniejsze ryzyko.

Pozdrawiam.