Czy rosół z kury może uczulić niemowlaka?

czy rosół z kury moze uczulic niemowlaka?jesli tak to dlaczego i jak robić rosol by nie uczulił?

Witam, hipotetycznie może nastąpić reakcja alergiczna, ale trudno ocenić ryzyko w konkretnym przypadku nic nie wiedząc o dziecku, nie znając nawet jego wieku.
Pozdrawiam

Dr inĹź. Katarzyna Kowalcze

nie powinien, grunt by nie używać kostek rosołowych i innych przypraw typu wegeta

pozdrawiam