Rozległy chrzęstniakowłókniak w nasadzie dalszej kości udowej

mam rozległy chrzęstniakowłókniak w nasadzie dalszej kości udowej, od 2 miesięcy tak boli kolano, że nie mogę chodzić bez kuli, czy taka zmiana może dawać tak duży zespół bólowy i co można z tym zrobić, mam 57 lat zmiany w stawie też są ale wg lekarzy nie powinny dawać takich bólów

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie, opisana zmiana może być przyczyną silnych dolegliwości bólowych. Należy rozważyć możliwość operacji lub zgłosić się do poradni leczenia bólu przewlekłego.