Rozmiar dziecka a wynik USG
pani doktor powiedziala ze dziecko mierzy 10 cm od glowki do posladkow czy to prawidlowe wymiary.w usg jest odczyt AC/BPD/FL/HC volue77g range11g co to oznacza

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani wieku dziecka. Nie ma zatem takiej możliwości, by ocenić czy podana wartość jest prawidłowa.