Różne wynik z USG i TK wątroby

Czy to możliwe: USG z 22 lip - na wątrobie w prawym płacie odgraniczona hyperechogenna zmiana o wymiarach 54X48 (opis: lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii) TK z 27 lip - wątroba niepowiększona o gładkich brzegach, jednorodnej struktury miąższu, bez patologicznych zmian ogniskowych (opis: dr n. med - specjalista radiologii i chorób wew.). Któremu badaniu wierzyć? skąd taki rozjazd w wynikach?

Mało prawdopodobne, ale możliwe - polecam powtórzyć badanie USG u innego lekarza z wynikami obu badań ze zdjęciem USG i płytką z badaniem TK. Jeżeli w dalszym ciągu obraz USG będzie sugestywny - należy rozważyć badanie MR.