Różne wyniki badania beta-HCG u 32-latki

z uwagi na opóźniającą się miesiączkę w czwartek 04/09 zrobiłam "bete" (po 3 negatywnych domowych testach), wynik odebrałam 09/09 (takie terminy oczekiwania) a tam wynik 65,9; od razu zrobiłam w trybie pilnym (CITO)kolejną bete i popołudniu wynik 1,2 :/ czy to możliwe? czy błąd labolatorium? jeśli błąd to czyj? kolejną bete zrobie 11/09 i wizyta u ginekologa w piątek......

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeden z wyników bez wątpienia jest błędny. Nie ma jednak takiej możliwości, by określić który. Sugeruję powtórzenie oznaczenia beta-hCG z krwi oraz wizytę u specjalisty ginekologa.