Różne wyniki testów ciążowych a ciąża

Zrobilam 5testow wyszly pozytywne tej samej firmy, potem dwa rozych firm negatywne. Czymoge byc w ciazy, ostatnie dwa okresy mialam skape po 2dni, norma to 4. Objawy mam jak na ciaze. Do lekarza wstydze sie isc bo mam 44lata. Prosze o pomoc.

Robienie takiej liczby testów nie ma sensu. Jeden dodatni test to ciąża. Jeśli jednak później było krwawienie i po tym testy zmieniły się na negatywne to znaczy, że ciąża skończyła się niepowodzeniem i nic już nie powinno się wydarzyć. Jednak nie należy unikać wizyty. Ginekolog też człowiek - nie gryzie. Zawsze może się Pani czegoś o sobie dowiedzieć i co więcej - uspokoić.