Różnice w leczeniu i rehabilitacji przy różnym opisie choroby

Różnice w leczeniu, rehabilitacji i zachowaniu w stosunku do Pacjenta pomiędzy epikryzami rozpoznawczymi: "samoistny" + "ostry", a "pourazowy" + "przewlekły". Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Niestety w podanym poście jest za mało danych klinicznych, aby móc wypowiedzieć się na temat leczenia, rehabilitacji i postępowania w podanym przypadku klinicznym. Proszę o dokładniejsze dane na temat schorzenia u danego pacjenta. Pozdrawiam!