Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Różowa plama na skórze nogi

Mam 15 lat i od urodzenia mam bladoróżową plamę na nodze (od kostki do łydki). Plama roście proporcjonalnie do nogi. Mam duże kompleksy przez tą plamę. Mama zawsze mówiła mi, że to znamię ale patrzyłam na internecie i nic mi nie przypomina mojej plamy. Proszę pomóżcie mi..
KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, Ze zmianą proponuje udać się do dermatologa. W zależności od jej pochodzenia mogą zostać zlecone badania dodatkowe (np. biopsja) i zaproponowane zostanie leczenie. Najprawdopodobniej zmiana na nodze ma charakter łagodny i możliwe jest jej usunięcie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Witam, jest to prawdopodobnie naczyniak płaski. Łagodne znamię wrodzone. Można je usunąć laserem. Potrzebnych będzie kilka mało przyjemnych zabiegów. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy