Różowa plama na skórze nogi

Mam 15 lat i od urodzenia mam bladoróżową plamę na nodze (od kostki do łydki). Plama roście proporcjonalnie do nogi. Mam duże kompleksy przez tą plamę. Mama zawsze mówiła mi, że to znamię ale patrzyłam na internecie i nic mi nie przypomina mojej plamy. Proszę pomóżcie mi..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, Ze zmianą proponuje udać się do dermatologa. W zależności od jej pochodzenia mogą zostać zlecone badania dodatkowe (np. biopsja) i zaproponowane zostanie leczenie. Najprawdopodobniej zmiana na nodze ma charakter łagodny i możliwe jest jej usunięcie.