Różowe i beżowe plamienia w 7. tygodniu ciąży

Jestem w 7 tygodniu ciąży. Od czasu do czasu mam lekkie plamienia, beżową, jasno różową wydzielinę. Za każdym razem jak to się działo od razu jechałam do lekarza, który mówi, że nic się nie dziaje, wszystko ładnie się rozwija i on nie widzi żadnego krwawienia więc mam się nie przejmować. Dostałam nawet Duphaston ale dalej zdarzają się takie plamienia. Czy cos się dzieje, czy mam isć do innego lekarza? martwię się bo czytałam, że takie plamienia nie są bezpieczne.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się odnieść do opisanej sytuacji bez możłiwości przeprowadzenia badania ginekologicznego i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego. Sugeruję kontakt z innym ginekologiem.