Różowe plamienie po stosunku bez zabezpieczenia a możliwość zajścia w ciążę

czy mogę być w ciąży jeśli chłopak wszedł ze mnie jeden raz? byliśmy bez zabezpieczenia. Następnego dnia pojawiło się lekko różowe plamienie. Czy to jest groźne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest bardzo niskie, aczkolwiek istnieje. Jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, w przyszłości proszę pamiętać o stosowaniu skutecznego zabezpieczenia. A propos plamienia... Jeśli pojawiło się ono w środku cyklu może być wynikiem schorzeń narządu rodnego. Gdyby takie plamienia się powtarzały, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.