Seks bez zabezpieczenia i brązowe plamienia

Okres trwał 6 dni, skończył się w środę, a piątek kochałam się z chłopakiem. W niedzielę miałam brązową wydzielinę - wyczytałam, że może to być plamienie okołoowulacyjne - czy mogłam zajść w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź!!!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli współżyła Pani  bez zabezpieczenia, to istnieje ryzyko ciąży. Gdyby w spodziewanym czasie nie pojawiła się miesiączka, proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!