Stosunek w jacuzzi

Witam. Dzisiaj uprawialiśmy z chłopakiem seks w jacuzzi bez zabezpieczenia. Zrobił kilka płytkich ruchów. Kalkulator dni płodnych pokazuje mi, że dni płodne zaczną się dopiero 9 - 10 stycznia, ale ja i tak się martwię. Chciałabym się dowiedzieć jaka jest możliwość zajścia w ciążę. Czy to prawda, że chlor zabija plemniki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest dość niskie, aczkolwiek istnieje. A propos Pani pytania - chlor zabija plemniki.