Różowy okres, huśtawki nastrojów i ciągły apetyt po pettingu a możliwość ciąży

Ostatnio z moim narzeczonym (2-3 tyg temu) uprawialiśmy petting. Dokładniej to było jednostronne, ponieważ tylko on mnie zadowalał, ale mógł mieć styczność ze swoimi plemnikami wcześniej. Zapewniał mnie, że mył ręce, a 'zabawę' zaczęliśmy około godziny po tym jak miał możliwość styczności. Wczoraj jak pojawił mi się okres był bardzo skromny i bardziej różowy niż czerwony. Mam również huśtawki nastrojów oraz ciągły apetyt. Czy mogę być w ciąży? Nie jestem jeszcze gotowa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży wydaje się być naprawdę znikome. Tak naprawdę nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju - dla pewności warto jednak wykonać test ciążowy.