Rozpoczęcie hormonalnej terapii zastępczej Fem 7 Combi

Dzien Dobry, rozpoczęłam hormonalną terapię zastępczą Fem 7 Combi. Nastąpiła redukcja uderzeń i nasileń pocenia się. Pierwszy naklejony plasterek z 1 fazy odkleił się i go zgubiłam. Nakleiłam go we wtorek, odpadł w czwartek, w ulotce było napisane aby nakleić kolejny. Nakleiłam więc kolejny z 1 fazy. Co teraz, czy mimo że nie uda mi się tej fazy 1 utrzymać przed 2 tygodnie nakleiać następnie plasterki z fazy 2, czy udać się do mojego lekarza, aby dostać receptę na kolejne opakowanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.