Rozpoczęcie stosowania Izotek w lecie

Witam ! moja córka 21 od trzynastego roku życia cierpi na trądzik grudkowaty żaden lekarz nie potrafi jej pomóc badania nic nie wykazały jakiś czas temu miała przepisany izotek ale ze względu na skutki uboczne nie zdecydowała się go wziąć ale chyba to jest jej jedyna deska ratunku moje pytanie to czy może teraz podczas lata zacząć przyjmować ten lek ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa I kierować się jego zaleceniami.