Rozpozanie choroby 954/957 w karcie wypisanej przez neurologa

NEUROLOG w karcie informacyjnej napisał rozpoznanie choroby 954/957 co oznaczają te kody ?

Witam! W rozpoznaniu nie ma podanej grupy ICD do której należy choroba w związku z czym nie można zinterpretować numeru rozpoznania. W obecnie obowiązujących standardach pacjent powinien otrzymać czytelne rozpoznanie w języku polskim i takie zapewne również znajduje się na karcie informacyjnej. Jeśli tak nie jest proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.