Rozpoznanie czerniaka

jak rozpoznać czerniaka

Witam! Aby rozpoznać czerniaka przede wszystkim konieczne jest bezpośrednie badanie dermatologiczne (ocena kształtu, koloru zmiany i układu komórek w odpowiednim powiększeniu dermatoskopu).

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl