Rozprzestrzenienie się grzybicy na całym ciele

Witam. Moja dziewczyna choruje od dłuższego czasu na przewlekłą grzybice pochwy. Ostatnio odpadło jej kilka paznokci u stop oraz zauważyła białe plamy na języku. Wydaje nam sie ze grzybica sie rozprzestrzeniła po całym organizmie i narzadach. Lekarze w Holandii tylko zapisują kolejne antybiotyki, a ona czuje sie coraz gorzej- słabo, probl z koncentracją, z żołądkiem. Jest na rygorystycznej diecie. Co robić w takiej sytuacji? Wydaje mi sie ze jest bliska depresji

Witam. Ogolnoustrojowe grzybice pojawiaja sie zazwyczaj u osob o obnizonej odpornosci, wyniszczczonych oraz dotknietych chorobami przewleklymi. Przede wszystkim nalezy poszukiwac wiec przyczyny tego typu zakazenia.

Z mojej posiadanej wiedzy wiem, że grzybica jest bardzo uporczywą chorobą. Natomiast chciałbym Ci powiedzieć, abyś podtrzymywał swoją partnerkę na duchu. Wspierał ją swoją postawą, słowami i czynami. Dbał o nią tak aby czuła się komfortowo psychicznie - nie bagatelizuj problemu ale również nie wyolbrzymiaj :)

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu