Rozregulowane cykle miesiączkowe

Witam ! Zawsze moje cykle miesiączkowania są bardzo nieregularne. Okres mam od ponad 4 lat. Cykle wynoszą czasem 24/25/26/31/32 dni . Jutro idę do lekarza wlaśnie z tym problemem i własnie się obawiam . Zwracam się do Panstwa z takim zapytaniem : Co ginekolog radzi na takiej wizycie oraz jak przebiega taka wizyta jesli kobieta wspolżyła?

witam,
nie ma Pani powodów do obaw o wizytę.
Przebiegnie ona maksymalnie komfortowo dla Pani,
Ginekolog będzie potrzebował dokładnie kilka dat ostatnich miesiączek, długość cykli, intensywnośc krwawienia.