Rozrusznik serca z powodu drugiego i trzeciego bloku

Witam od dziecka Mam rozrusznik serca z powodu drugiego i trzeciego bloku od niedawna skoki tętna od 50 do 150 po dwóch pobytach w szpitalu badania wyszły w porządku dostałam Beto ZK 50 i Trittico jedną trzecią przed snem Ponieważ uważają że to nerwica chcę się dowiedzieć czy zawroty głowy pogorszony wzrok i ogólne silne osłabienie objawy ktore nie ustępuje ani na chwilę sa z powodu nerwicy? czy może zrobić inne badania?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Przeciwwskazania do wszczepienia by-passów

Wszczepienie by-passów to jedna z metod leczenia zaawansowanej choroby niedokrwiennej serca, której nie mogą jednak zostać poddani wszyscy pacjenci. Prof. Andrzej Biederman, kardiolog, wyjaśnia, w jakich przypadkach należy wybrać inne metody leczenia.

Opisane objawy są niespecyficzne i rzeczyiście mogą oznaczać nerwicę. Ale równie dobrze mogą mieć inne podłoże somatyczne. Zaufałąbym specjalistom, gdyż oni znają Pani wyniki badań i prowadzą pani przypadek - a w związku z tym mają podstawy do diagnozy, których nikt na tym portalu mieć nie będzie. Proponuję również konsultację psychologiczną, która powinna pomóc Pani w szybszym pozbyciu się problemu nerwicowego. Pozdrawiam.

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy