Rozstępy po ciąży u 20-latki

Witam, pisze z takim problemem gdzyż rok temu urodzilam dziecko i zostaly mi na brzuchu straszne rostępy co polecacie ? w czasie ciazy nie stosowalam zadnych kremow. co robic?

Witam
Jeżeli już Pani nie karmi, proszę pomyśleć o laserze frakcyjnym CO2 lub radiofrekwencji mikroigłowej. Zabiegi te wykonujemy przy dużo starszych rozstępach i efekty są bardzo dobre.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska