Rozwój 20-miesięcznego dziecka

Witam, moj syn ma 20 miesięcy, jest uśmiechnięty chłopcem, chętnie bawi się z dziećmi wrecz je uwielbia. Lubi oglądać reklamy i bajki. Niepokoi mnie że syn czasem kreci się w kółko, macha głowa na boki. Wszystko rozumie jak sie każe mu coś zrobi. Mówi mama, tata, baba itd, pokazuje paluszkiem jak czegoś chce. Czasem sobie siedzi i bije brawo. Zasypia w łóżeczku w nocy przychodzi do Nas, nie lubi spać sam. Czy mam powody do niepokoju?

Nie ok- fajnie się gosc rozwija. Norma. Ale w nocy radzę odkładać do swojego łóżka. Jak się przyzwyczai - nigdy sam nie zaśnie. Wiem co mówię moja 12 latka ma tak od 12 lat ....pozdrawiam.