Rozwolnienie i burczenie w brzuchu a stosowanie preparatu Refastin

Witam, czy po leku refastin mogą wystąpić takie objawy jak rozwolnienie, burczenie w żołądku, nadmierne gazy i odbijanie się? Ile czasu takie objawy mogą się utrzymywać. Lekarz zalecił mi Pantopraz. Biorę go od 7 dni i czuję tylko lekką poprawę. Po ilu dniach można spodziewać się powrotu o normalności?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli po tygodniu nie ma poprawy, proszę ponownie zgłosic się do lekarza.