RTG celowane a dalsza diagnostyka
mezowi zalecono po rtg klatki wykonanie rtg celowane na 7 I 8 zebro( w opisie owalne przejasnienie 13mm w obrebie nachodzacych na siebie zeber 7 I 8)..czy takie badanie rozwieje watpliwosci czy trzeba robic tk ?I pytanie do jakiego tak naprawde specjalisty nalezy udac sie z takimi wynikami?

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
TO czy rozwieje wątpliwości okaże się po jego wykonaniu. Jeżeli nie to konieczne będzie TK. Z wynikami należy zgłosić się do internisty.