RTG kręgosłupa i prawostronna skolioza
rtg kręgosłupa L-S Zwężenie przestrzeni m-kręgowej L4-l5. nieznaczne zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach przyległych trzonach. Prawostronna skolioza ze znaczną rotacją kręgów w osi długiej. W górnym odcinku kręgosłupa zniesiona fizjologiczna lordoza. Jakie zalecenia?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie lub ortopedy w celu konsultacji i ewentualnie ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.