RTG kręgosłupa oraz bóle nadgarstka i zapalenie ścięgien
Rtg kregosłupa. Szyjny ap i bok: lewostronna skolioza pogranicza C oraz zniesienie lordozy szyjnej.Zaostrzenie tylnych brzegow trzonow kregow C, natomiast piersiowego ap i bok: prawostronna skolioza dolnego odcinka kregoslupa Th. Ledzwiowo-krzyzowy ap i bok:Lewostronna skolioza dolnego odcinka kregoslupa L. Wysiadaja mi tez nadgarstki co jakis czas, nie mam smarowania i trze kosc o kosc, sa zapalenia sciegien. Czy przysluguje mi stopien niepelnosprawnosci umiarkowany?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
żeby otrzymać stopień niepełnosprawności musi mieć Pani zdiagnozowaną chorobę przewlekłą. Sam wynik na pewno nie wystarczy. O przyznaniu stopnia niepełnosprawności decyduje lekarz orzecznik ZUS po złożeniu przez Panią wniosku w urzędzie.
Pozdrawiam.