RTG płuc i pasmowate zacienienie
Rtg płuc.pasmowate zacienienie w polu płucnym dolnym lewym-pasmo niedodmy.drobne zrosty w kątach przeponowo-sercowych.pola płucne bez zmian ogniskowych.Cień serca i aorty wielkości w normie.Jamy opłucnowe wolne od płynu. Częściowa relaksacja prawej kopuły przepony.Z góry dziękuję za objaśnienie opisu.

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc dokładnie się wypowiedzieć oprócz analizy opisu konieczne jest także przeanalizowanie samego obrazu oraz informacji medycznych o pacjencie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.