RTG płuc i zażywanie psychotropów a starania o dziecko
Witam mam 2 pytania moja żona ma w ramach badań profilaktycznych rtg płuc a chcemy starać się o dziecko i czy trzeba odczekać jakiś czas po prześwietleniu bo to przecież promieniowanie jest szkodliwe czy można od razu? i drugie ja od tygodnia zażywam leki Mozarin i Pernazinum w najniższych dawkach wiadomo to psychotropy czy mają one jakiś wpływ na jakość spermy boję się żeby się to ewentualnie nie odbiło na dziecku.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
1 sugeruję wstrzymać się ze staraniem do badania. 2 nie ma to wplywu na spermę.
Pozdrawiam.