Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ruchoma nerka i pęcherz neurogenny

Witam od 10 lat mam pęcherz neurogenny wykryto to dopiero jak miałam nerke ruchomą i miałam podnoszone laparoskopowo potem zrobiono urodynamike która wskazała na ten pęcherz potem samocewnikowanie też nie pomogło potem rozciecie trójkąta pęcherza ze trzy razy za każdym razem lekarz znajduje zwloknienie w pecherzu badanie wykazało przewlekłe zapalenie pęcherza co robić nadal Pi zabiegu noszę pampersy bo leci sam mocz robione miałam rezonans tomografie nic nie wykazało co mam jeszcze zrobić
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Co to jest kolka nerkowa?

Kolka nerkowa to intensywny ból, który jest objawem kamicy nerkowej. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat ataku kamicy nerkowej. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że jest Pani pod stałą kontrolą specjalisty urologa, a ponadto miała Pani wykonane liczne zabiegi, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Tym trudniej cokolwiek Pani doradzić w ramach porady internetowej. Tym bardziej, że nie ma idealnej metody przywracającej fizjologiczną funkcję pęcherza moczowego i cewki moczowej. Wśród innych metod stosowane są jednak także np.: wszczepienie sztucznego zwieracza cewki moczowej czy też zabiegi operacyjne mające na celu odprowadzenie moczu do worka przyklejonego na skórze. Proszę porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy