Ruchy dziecka w 22. tygodniu
Mam pytanie jestem w 22 tygodniu ciazy i jakos nie umiem rozpoznac ruchow dziecka.czy cos z moim dzieckiem jest nie tak.to jest moja pierwsza ciaza.a bede miala chlopca.na usg jest dobrze wszystko.prosze o szybka odpowiedz.bede wdzieczna.pozdrawiam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
jeśli badanie USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości to nie ma powodu do niepokoju. Z czasem Pani poczuje ruchy.
Pozdrawiam.