Rumień wędrujący po ugryzieniu przez kleszcza i wyniki badania Elisa a wskazania do ponowne antybiotykoterapii

Witam. W kwietniu po ugryzieniu kleszcza miałam rumień wędrujący i objawy wskazujące na boreliozę. Od razu, czyli 2 tygodnie po usunięciu kleszcza miałam antybiotykoterapię przez 3 tyg duomox 2x1g. 14 lipca miałam test Elisa i wyniki: IgG 5,6 AU/ml (uj<10,wątp10-15,dod.>=15) oraz IgM >190 (uj<18,wątp18-22,dod>=22). Dnia 31.10 miałam wyniki: IgG 31,62 RU/ml (uj<16,wątp16-22,dod.>=22) oraz IgM >200 RU/ml (uj<16,wątp16-22,dod>=22). Czy powinnam powtórzyć antybiotyk? Czy choroba postępuje? Dziękuję

Potrzebne leczenie ale monoterapia nie wystarczy. Proszę poszukać specjalistę w okolicy. Www. Borelioza. pl