Rumienie swędzące a puchnięcie stawów

Witam serdecznie.Moim problemem są rumienie swędzące,które atakują mnie od kilku dni.Miesiąc temu sytuacja była ta sama .Będąc u 2 kolejnych lekarzy stwierdzili,że mam ospę,Zapisano mi zyx i smarowanie płynem łagodzącym.zaznaczam , że mam prawie 60lat .Czy można jeszcze raz dostać ospę a może jednak to alergia.Co mam zrobić do kogo pójść.Zauważyłam ,że puchną mi stawy i dodatkowo zdarza sie temperatua.ok.38stopni.PROSZĘ O POMOC.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże reumatologiczne. Warto przeprowadzić diagnostykę w tym kierunku.