Rwące bóle w pachwinach

Dzien dobry jestem w 23tc i 4dniu od wczoraj okolo 16 mialam bole pachwin rwiace nastepnie gdy przeszlo xzulam napiecie brzucha w srodku lecz na zewnatrz po ditknieciu nie eydaje sie twardy. Bylam u swojego lekarza teraz w sobote i po badaniu bylo wszystko fobrze lecz tak jak teraz nie mialam nigdy a brzuch jest od wczoraj taki sam 'napiety' momentami towarztszy bol nie wiem co robic prosze o szybka odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Objawy z racji na swoje nasilenie są niepokojące i doradzam szybki kontakt z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości.