Rwący ból w piersi podczas zmiany pogody

Witam serdecznie. Mam 20 lat i od pewnego czasu odczuwam rwący ból w lewej piersi, najczęściej przy zmianach pogody tj, gdy robi się zimno. Piersi badał ginekolog jednak nie wyczuł żadnych zmian. Czym może być spowodowany ból? Czy mam zgłosić się do lekarza rodzinnego czy specjalisty?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy są tak nasilone, sugeruję wykonanie USG piersi. Skierowanie może Pani wypisać na przykład specjalista ginekolog.