Ból piersi podczas chodzenia

Witam, mój problem jest taki, że przy chodzeniu strasznie boli mnie jedna z piersi. Jest to ból raz kujący raz pieczący a raz rwący. 4 miesiące temu urodziłam dziecko, ale nie karmie piersią od 3 miesięcy. Czym może być spowodowany ból?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję wykonać USG piersi. Być może doszło do jej zapalenia w trakcie przebudowy po zatrzymaniu laktacji.