Rwący i silny ból po ekstrakcji ósemki

Witam jesten po skomplikowanej ekstrakcji dolnej ósemki ból wręcz nie daje spokoju jedyne co mi.pomaga to lek nimesil moje pytanie brzmi czy w ciagu dnia mozna zarzyc 3 saszetki tego specyfiku czy tylko 2?ból jest rwący pulsujący i nie do wytrzymania biore ten leka rano południe wieczór....pozdrawiam jadzia

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból nadal się utrzymuje to proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Nimesil można 2 razy dziennie.