Rwanie w łydce przy stosowaniu tabletek Belara

Witam przyjmuję tabletki Belara 2 tydzień - miesiączka cały czas jest, czy do końca opakowania będę miała miesiączkę? Od 3 tabletki zaczęłam czuć w lewej łydce takie rwanie, ciągnięcie jak po gimnastyce(zakwasy), ale tylko w 1 nodze, czy to może być od tabletek? Jeśli chciałabym przerwać przyjmowanie tabletek z dnia na dzień czy muszę przyjąć do końca opakowania?

Piotr Pilarski

Miesiączka powinna się skończyć po tygodniu. Sugeruję zgłosić się do ginekologa. Jeśli chodzi o objawy niepożądane to są one szeroko opisywane. Mogą być też takie jakie Pani wymienia. Nie wiem w jakim celu stoję Pani te tabletki. Jeśli jest to tylko związanie z antykoncepcją to można przerwać do razu.

Pozdrawiam.