Zamiana tabletek Daylette na Belara

Witam, mam pytanko odnośnie antykoncepcji. Ponieważ byłam dzisiaj u swojej Pani ginekolog, która przepisala mi nowe tabletki Belara w zamian za Daylette. Rzecz w tym, że kazano mi skończyć blister i dopiero po skończonej miesiączce rozpocząc opakowanie Belara. Mam jednak wątpliwości, bo czytając ulotkę zauważyłam, że powinnam przyjąć w następnym dniu po przyjęciu tabletki placebo uprzednio stosowanych tabletek. Do jakich zalecen powinnam sie zastosować? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

W obu przypadkach antykoncepcja będzie zachowana. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.

Pozdrawiam.